« wstecz

Imprezy integracyjne

Integracja, umiejętność pracy w zespole, zaufanie, współpraca to wszystko czego oczekujesz od swoich współpracowników. Na jachcie wszystkie te cechy są niezbędne do sprawnej żeglugi. Impreza firmowa zorganizowana pod żaglami to nie tylko rewelacyjna forma rekreacji i regeneracji pracowników, pozwalająca na nabranie sił do dalszej efektywnej pracy. To przede wszystkim możliwość sprawdzenia swojego zespołu w specyficznych warunkach, gdzie przez kilka dni należy ze sobą bez przerwy współżyć, współpracować i liczyć na siebie w każdej sytuacji. Jest to doskonała okazja do tego, by jeszcze lepiej poznać swoich współpracowników, co z pewnością przełoży się na jeszcze lepsze stosunki w firmie i efektywną pracę.

Wspólne żeglowanie wyzwala niesamowitą więź między uczestnikami rejsu, bez względu na to, jakie stanowiska zajmują i jakie relacje ich łączą poza jachtem. Na jachcie zwyczajowo wszyscy mówią sobie po imieniu, co dodatkowo zacieśnia więzi, a później przekłada się na relacje w życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Wspólny rejs, wspólne imprezy i wspólne przeżycia na wodzie to tematy do pozytywnych wspomnień i grunt do owocnych interesów na długi czas. Dlatego wspólny rejs integracyjny to idealna forma zarówno do poznania swoich partnerów jak i podziękowania za dotychczasową współpracę i podtrzymania współpracy. Jest to inwestycja w pozytywne relacje biznesowe, co we współczesnym świecie bywa bezcenne.

Żeglarstwo to jeden z bardziej prestiżowych i widowiskowych sportów, a żeglarstwo na jachtach ?Rejsów szlakami Pustelnika? to gwarancja bezpieczeństwa. Nasza kadra to grupa wykwalifikowanych kapitanów, sterników, instruktorów żeglarstwa oraz ratowników, z dużym doświadczeniem zarówno na morzu jak i lądzie. Nasi pracownicy sprawią, że impreza będzie zorganizowana zgodnie z Państwa życzeniem. Imprezy integracyjne pod żaglami są przygotowywane indywidualnie na potrzeby konkretnej firmy. Trasa rejsu, standard czarterowanych jachtów, transport oraz imprezy towarzyszące ustalane są wraz z klientem.

Korzyści jakie możesz osiągnąć organizując rejs integracyjny:

  • współzawodnictwo
  • motywacja dla najlepszych pracowników
  • obserwacja pracowników w specyficznych warunkach
  • większe przywiązanie pracowników do firmy
  • nobilitacja stałych klientów
  • zbudowanie pozytywnych relacji biznesowych

 

 

Zadzwoń już dziś i umów się na niezobowiązującą rozmowę o tym, w jaki sposób żeglarstwo kształtuje ludzi i jak wiele możesz się dowiedzieć o swoich współpracownikach podczas rejsu integracyjnego.

 

Wypełnij formularz my zadzwonimy do Ciebie: